Menu Content/Inhalt
Į pradžią arrow Kaip pirkti
  • Lithuanian

Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Prekės


Visos prekės


Detali paieška

Pagal gamintojąPrisijungti


Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!
Kaip pirkti Spausdinti El. paštas
Registracija
Norėdami pirkti – užsiregistruokite.
Tai yra labai paprasta, tiesiog užpildykite registracijos anketą.
Kai suteiksite visą reikalingą informaciją, jusuvaikui.lt administracija atsiųs Jums į elektroninį paštą patvirtinantį laišką su prisijungimo duomenimis.
Prieš prisijungdami turite paspausti aktyvacijos nuorodą, kuri buvo išsiųsta Jums,
Susikurdami savo paskyrą galėsite greičiau apsipirkti, sekti užsakymo vykdymo eigą, sekti savo pirkimų istoriją, matyti ankstesnius pirkimus.
Pirkimas
 Susiraskite internetinėje parduotuvėje patinkantį daiktą.
  Spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką Į krepšelį. Atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo laiką, jeigu prekė sandėlyje, nebus jokio užrašo, jeigu užsakoma, bus parašyta apytikslis pristatymo laikas: 3 dienos, 5 dienos, 7 dienos ...6 savaitės ir t.t. 
 Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks Prekių krepšelio atmintyje. Kai nutarsite, kad šiam kartui pakaks pirkinių, spauskite ekrano kairėje pusėje esantį Prekių krepšelį. Šiame puslapyje galėsite peržvelgti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti). Tuomet spauskite UŽSAKYTI,dabar reikės užpildyti formą  
PRISTATYMO ADRESAS.
Jei norite padaryti staigmeną draugui/ei arba pirkti prekes įmonės vardu, įrašykite adresą, kuriuo reikės siųsti prekę. Toliau Spauskite mygtuką TOLIAU  ir pasirinkite pristatymo būdą. Pasirinkę reikiamą būdą, spauskite dar kartą TOLIAU, peržiūrėkite savo duomenis ir patvirtinkite užsakymą  (Mygtukas PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ). Pamatysite užrašą JŪSŲ UŽSAKYMAS SĖKMINGAI SUFORMUOTAS .
  Jums atsiųsime pirmą žinutę elektroniniu paštu, kad Jūsų užsakymas yra gautas.
  Jums atsiųsime antrą žinutę elektroniniu paštu, kad Jūsų užsakymas yra patvirtintas  ir kada jis bus įvykdytas. Taip pat užsakymo patvirtinime rasite apmokėjimo rekvizitus. Jeigu užsakymo patvirtinimo negavote per 4 val., susisiekite su mumis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , arba telefonu +37062057207
Užsakymas pradedamas vykdyti tik tada, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.
 Apmokėjimas
Už išsirinktas prekes ir pristatymą galite atsiskaityti:
  Išankstinis apmokėjimas bankiniu pervedimu.
  Apmokėjimas internetu per  „Swedbank“ , AB DNB ,  „Sampo“ , SEB, Šiaulių, Ūkio ir kitus bankus.
  Apmokėjimas banko kortelėmis EGO,  „VISA Electron“,  „eLitoCard“,  „Maestro “,  „MasterCard“,  „EuroCard“ ir kt. (atsiprašome dar diegiamas ).
Grynais pinigais Jei savo prekių atvykstate pasiimti į biurą, prieš tai būtina įspėti (elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba tel: 8 620 57 207) 
Užsakymų vykdymas
Užsakymą Lietuvoje pristatome per 1-2 darbo dienas. Prekės išsiunčiamos tą pačią dieną, kai pinigai patenka i mūsų sąskaitą.
Išeiginėmis ir švenčių dienomis prekių pristatymas nevykdomas. 
Pristatymo būdas ir kaina

Užsakytas prekes pristatysime per „Venipak“ kurjerį Jūsų nurodytu adresu (tai gali būti namų, darbo, giminaičių ar kaimynų adresas).

Prekių pristatymo įkainiai „Venipak“:
Modulinės sistemos – 29 Lt.
Vežimėliai - 17-27 Lt.
Maitinimo kėdutės – 17 Lt.
Automobilinės kėdutės – 15 - 21 Lt.
Žaislai – 11 – 21 Lt.
Mobilios auklės –11 - 15 Lt.
Baldai – 50 Lt.
Drabužiai – 11 Lt.
Kūdikių priežiūros priemonės –6- 11 – 15 Lt.
Vežimėlių priedai – 6-11 – 21 Lt.
Nėštukėms – 6-11 Lt.
Lovytės – 11 – 21 Lt.
Elektromobiliai – 21 – 50 Lt.
Sūpynės, gultai – 15 – 21 Lt.
Vaikštukai – 15 Lt.
Prekės tėvams – 11 Lt.
Atskiru susitarimu prekes galime pristatyti per www.kautra.lt arba per Lietuvos paštą
Jeigu pageidaujate tokio pristatymo, darydami užsakymą, pastabose įrašykite savo pageidavimą.
Jūs taip pat galite atsiimti prekes mūsų firmoje Alytuje, iš anksto apie tai pranešę. Šiuo atveju Jūs sutaupote pristatymo išlaidas. Atsiimant būtina turėti asmens dokumentą.
Pristatymas Alytaus mieste nemokamas!
Dėmesio! Pasirinkus pristatymo būdą „Venipak“kaina bus  priskaičiuota automatiškai  pagal prekės svorį, pasirinkus kitą pristatymo būdą suma bus perskaičiuojama ir atsiunčiama kartu su užsakymo patvirtinimu.
Grąžinimas
Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, gamyklinis brokas, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik vadovaujantis ūkio ministro 2001-02-29 įsakymu Nr. 217 patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. 
  Jei prekė netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti per 7 kalendorines dienas nuo siuntos gavimo, tik nenaudotą ir orginalioje, tvarkingoje pakuotėje. Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta, be mechaninių ar kt. pažeidimų. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti pirkimo dokumentą, garantinį taloną ir prekės grąžinimo aktą, kurį atsiųsime el. paštu, jeigu norėsite grąžinti prekę.
Kokybiškos prekės, įtrauktos į kombinuotąją prekių nomenklatūrą 94, negrąžinamos ir neikeičiamos, taip pat negrąžinamos ir nekeičiamos kokybiškos užsakomos prekės. 
Gavę prekę ir patikrinę jos būklę bei komplektaciją grąžinsime pinigus už prekę per 15 dienų, išskyrus transporto išlaidas. Už prekių siuntimą atgal sumoka pirkėjas. Dėl grąžinamų prekių rašyti: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
  Nepateikus pirkimo dokumentų arba jų kopijų bei garantinio talono prekė keičiama arba grąžinama tik pardavėjui sutikus.
  Pirkėjas užsisakydamas prekę internetinėje parduotuvėje www.jusuvaikui.lt sutinka su:

· prekių pirkimo ir mokėjimo sąlygomis;
· prekių pristatymo sąlygomis ir terminais;
· prekės kokybės garantijos sąlygomis ir prekių grąžinimo sąlygomis;
· nuostolių parduotuvės administratoriui atlyginimu dėl nepagrįsto kliento siuntos atsisakymo siuntos gavimo metu.
· visas prekių pirkimo sąlygas iš parduotuvės jusuvaikui.lt reglamentuoja LR teisė. Visi nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo yra sprendžiami derybų keliu tarp parduotuvės administratoriaus ir kliento. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka. Teisminio ginčo vieta yra Alytus.
 

Naujienų prenumerata


Vardas:
El. paštas:


Advertisement